ما ثابت کردیم بهترین مشاور برای شما هستیم

مفتخریم که مشتریان ما از کیفیت و کارایی راهکارهای ما راضی هستند و نتایج مثبتی را در افزایش رضایتمندی، وفاداری و درآمد مشتریان خود دیده اند.

درباره ما

L365 یکی از مجموعه شرکت های گروه بزرگ لونا با نام رسمی شرکت فراز اندیشان آینده بین است. ما سفر خود را از سال 1378 آغاز کرده ایم و با سابقـه ای بیش از دو دهـه فعالیت در زمینـه های مهنـدسی نرم افزار، طـراحی وب سایت، طـراحی و اجـرای شبکـه و اتاق سـرور، مجازی سـازی نرم افزارها، مدیـریت ارتباط با مشتری، تحلیل داده ها و فرآیندهای سازمانی، طراحی و توسعه و شخصی سازی Microsoft CRM  برای سازمان های مختلف، یک شرکت طراح، مشاور و مجری هستیم که به صورت تخصصی و با هدف توانمندسـازی خود و دیگران، مشتاقانه به مسیر خود ادامه می دهیم.

در پیاده سازی و اجرای نرم افزار مایکـروسافت سی ار م Microsoft Dynamics 365/CRM تاریخچـه درخشانی داریم. با ارائه راهکارهای نوین و کارآمد در زمینه CRM، به کسب و کارها کمک می کنیم تا با مشتریان خود رابطه ای موثر، پایدار و سودآور برقرار کنند.

از آن جا که پایه و اساس یک جامعه وضعیت اقتصاد آن است، و یک مدیریت درست و اصولی منجر به اقتصاد رو به رو رشد می شود برآن شدیم نسخه CRM ابری مایکروسافت رابه شما عزیزان ارائه دهیم تا با استفاده از آن همه کسب و کارها اعم از کوچک و بزرگ، بتوانند باصرف کمترین هزینه و زمان، داده های سازمان خود را به بهترین شکل آنالیز کنند و در صدد رفع به موقع عیوب و مشکلات احتمالی کار خود، مانع از افول سازمان خود شوند و در رشد اقتصادی سازمان خود و کشور سهیم باشند.

ماموریت ها و چشم انداز های ما

ما به این باور هستیم که مشتریان مهمترین سرمایه کسب و کارها هستند. ما با ارائه راهکارهای هوشمند و سفارشی در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری، به کسب و کارها کمک می کنیم تا با مشتریان خود ارتباطی موثر، پایدار و سودآور برقرار کنند.

هدف ما از ابتدا این بود که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، به کسب و کارها امکان دهیم تا مشتریان خود را بهتر بشناسند، نیازها و انتظارات آنها را پاسخ دهند و با آنها ارتباطی دوستانه و قابل اعتماد داشته باشند.

ارائه نسخه ابری مایکروسافت CRM

امروزه هزینه های راه اندازی و نگهداری سرور های فیزیکی سبب شده تا CRM ها و سایر نرم افزار های مدیریتی و چند کاربره که حجم اطلاعات وسیعی دارند به سمت سرور های ابری یا CLOUD کشیده شوند که توسط خود شرکت های ارائه دهنده نرم افزار پشتیبانی میشوند.

گروه لونا با  متخصصین خبره و با سال ها تجربه در زمینه راه اندازی و یکپارچه سازی Microsoft CRM، این بار نسخه مایکروسافت CRM ابری را به شما ارائه می دهد. امید است با بهره مندی از این نرم افزار شاهد موفقیت شما باشیم.